A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Higher  (Feat. Mc Kresha & Snoopa)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/08/2009

2009-08-18T14:28:42

Featuring

Mc Kresha

Video Production:

Entermedia

Participating in

VFM 2010


Higher Higher Higher...
I take you Higher Higher Higher
Une Jom n'top baby une tqoj n'top n'top n'top

I Take you higher higher higher higher
Une Jom n top une t qoj n tap n tap

OKey!

Mos ma hup mu munin
zemer hajde fshima pluhnin
kallzoju shoqeve kush ju len perfuni
I'ts the BOSS (debauss) Baby fjala flet vet veeet
Nese te tjetri e blen te une sun e shet sheeet
shshaa yeaah Baby Baby let Lonee
nijee kett Senn qe po ta bjenn BleroooOO

E kom qekiqin kur du un ta rrehi rexhi beatin
E kom edhe tripin kur du un ta boj edhe hitin
Qka po donn ma sHumm
kerkon se ngon ma shum
edhe nese xhelozon
kerkon se don ma shum
ti kerkon sukses zemer a jom unn
un t`qojj higher higher
Me ty baby suksesi ska fundd

Reff [2x]
I take you Higher Higher Higher
Une Jom n'top baby une t'qoj n'top n'top n'top

Un t`qojj high se jom flyy
jom n'top se jom se jom aaa ha
I kom ment lek
i kom lekt ne xhepp
jom bizismen jom bauus jom ShmeK
Ouu
gjuj hitee t'rona sa 1Ton
se,se jam 1 në 10 milion Uuu
qy qy edhe ni hitt Llake ket Club again pa qibrit
playyboyy ne CLub i smuj sa her vi n'Club
aty ku jomm un dihet kush osht ma i madhii
sa her vi unn
vi ta kalli kallii e'e'e ejjj

Reff 2x I take you Higher Higher Higher
Une Jom n'top baby une tqoj n'top n'top n'top

MC KRESHA:
Zemer Tavnik city's finest me t'shti mu ni the fliest
I take you higher higher higher n'maje t'majës
e bojm per trip e bojm per lek e bojm per n'club e bojm per rrek dirty down south baby si mu konn Black
t'pelqenn hell yeahh TC na yeah
muzik + art + style = freestyle jem
ma e mir jena shum hoT jena shum IN
represent from the street's to the sin in the pen.

Snuppa:
kur un jom n'top baby
kur je me mu je first lady
the lady of the ladies baby
number 1 n'spot
and this is i'm hott
si 12 qe n'sahaT jom on top
nat per nat i pit drras jom tip qe s'ta rras
qasi qe qdo femen ka qef me m'pass plot
shkum me ni vask
pa neve s'mundesh si pa AJËËR
we the sellers, we the buyers
and that's why we the highest

Reff [2x]
I take you Higher Higher Higher
Jom n'top baby une tqoj n'top n'top n'top

Blero // Outro :
Un t'qojj high
se jom Flyy jom n'Top
se jomm se jomm a.a.a...


Lyrics submited by Eddii   arber   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019