Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Boll Ma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Ma".
3. Video është e këngës "Boll Ma", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Boll Ma  (Feat. F-Kay)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"Tara"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

F-Kay

17/10/2010

2010-10-17T21:51:30+00:00Blero:
Boll ma mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Nuk ki nevojë m'u ngut, e as mu anku
Se pramë jam kanë i pit zemër, jam kanë i pit dru
Nuk më bjen ndërmend, e as në cilin vend
A kam pi vodka, a kam pi jack

Merri më ngadal
E di që s'jom normal
Saherë dal eeeeej
Unë vet jam qyshtu
S'ki qa m'u çudit jo
E as m'u habit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

F-Kay:
Du me chillit shuj
Du me chillit veç
Du me chillit sot
Du me chillit hej

Ei a e din që jam kanë i pit?
Kejt i kom shit
S'kom ide qa kom ba
Me kon jom kanë
Se jom kanë shumë i pit
S'kam pas nevojë me thanë edhe njo
Se m'kanë ardh njo ka njo
Kom pi shumë kam pi
Deri s'kom dit qa kom ba
Ti t'nesrit m'ki vet qa ka ndodh?
S'di qa ka ndodh kallxom pak ma herët tash
Boll ma! Boll ma!
Mos um'lodh me mundu kryet
S'po muj m'i qel sytë
Edhe fol pak ma t'vogel
Se sot po du me chillit

Blero:
Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Se pramë jam kanë i pit
Sot du veç me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

F-Kay:
Du me chillit shuj
Du me chillit veç
Du me chillit sot
Du me chillit shsh...


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA   green4   suadd
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet