Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Heiterat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heiterat".
3. Video është e këngës "Heiterat", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Heiterat  (Feat. Cekic)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Tara"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Čekic

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Një dy aty me pi haprraktapka qelin syt jam ganster qe knoj R&B sa her qe dal ti bjen ndermend ty nuk jam si keta te tjeret qe ta bajna rrafsh thojn kena pare kerr i thojn vetit boss
bool ma boss,lek,xhep,shmek e ki ba bajt krejt (qyqy )a u nervozove mos u ngut se veten emitove me mrri te un ty nuk ta qet qet un po mundona mos me ba ni hit..............................................

Ref:
oh heitera po ju vjen oh hetera qe ku a dera oh heitera po ju vjen era oh hetra qe ku a dera

oh whos the bits let me spric on fire
the how world is now we so place
we live now ???? the scrip of second's
the second's ???? ??????????fllow
i understand watch you ??? ready ??????
??? we are number 1 hate's get a fack my way shut the fuck up you get to say you fill this now you do this te record's you 2 ?!?!?!?

Ref:
oh heitera po ju vjen oh hetera qe ku a dera oh heitera po ju vjen era oh hetra qe ku a dera

Say two in this mother facker mother fucker everboy now you so sleep bitch you just met me reach reach bitch ?!?!?!?!?!

Ref:
oh heitera po ju vjen oh hetera qe ku a dera oh heitera po ju vjen era oh hetra qe ku a dera...
oh hetera oh hetera oh hetera oh hetera qe ku a dera deraaaaaaaa.


Ky tekst u dërgua nga  green4   LeRodaRkbo
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet