Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Summer Love (Feat. Astrit Stafaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37Veq një shikim,
vetëm një fjalë,
mjaftoj për mua.

Thellësi të ndiej,
një puthje t'rrëmbej,
pa fund të dua.

Sa herë, që n'ty unë mendoj
çastet më të bukurat i kujtoj,
edhe kur vera të përfundoj,
prapë afshinë tënd do ta kërkoj.

Summer Love je ti për mua,
sikur vera e nxehtë, zemër.
Summer Love je Baby,
m'kompleton kur m'tret në emër.

My Summer Love, my Summer Love (Love,...)
My Summer Love, my summer Love (Love,...)

Summer Love je ti për mua,
sikur vera e nxehtë, zemër.
Summer Love je Baby,
m'kompleton kur m'tret në emër.

My Summer Love, my Summer Love (Love,...)
My Summer Love, my summer Love (Love,...)


Ky tekst u dërgua nga  LeRodaRkbo   EnnisaaAGBlero
Featuring: Astrit Stafai
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2011
Festivali: VFM 2012
Festivali: Zhurma Show 2011
Video Produksioni: ASHA


Blero - Summer Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summer Love".
3. Video është e këngës "Summer Love", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 2