A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Dance  (Feat. Cekic & Ardit Stafaj)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/10/2011

2011-10-31T22:03:52

Featuring

Dj Cekic

Featuring

Ardit Stafa

Video Production:

ASHA

Song from the album:

"Fiksimi Im"

Song from the album:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Song from the album:

"20 Hite 2011"


Blero:
Dance in the light
And feel all right
Dance in the light
This is what i wanna do with you

Dance (2x)
This i what we gotta do
Dance (2x)
Come on yeah

Blero Cekic Astrit Stafa
Come on
Yesyesyes

Cekic:
Just wanna party and
we keep it to the flow
and we do it like we do it
like we never did before
now you wanna be with us
and you wanna show with us
now just dance dance dance
and just do it like we're fans

Ref (2x):
Im feelin' hot tonight
my baby yes i do yes i do
So let's dance dance

Blero:
Dance in the light
And feel all right
Dance in the light
This is what i wanna do with you

Ref (2x):
Im feelin' hot tonight
my baby yes i do yes i do

So let's dance dance dance dance

Ref (2x):
Im feelin' hot tonight
my baby yes i do yes i do

Let's dance dance dance (2x)


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019