A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - #1Her  (Feat. Soulkid)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  36

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2016

2016-03-08T21:38:24

Featuring

Uki Latifi
UKI

A është vonë
ti tregom
çka muj me bo unë
që ti me harru
oooo veç niher
Ti kthehu kthehu veç niher
ti prekëm mu edhe niher
unë e ti edhe niher
jetën kthema veç niher
po du met pas edhe niher

BLERO:
E di kom faj veq unë jom aj, që t'ka lënduar
ta kisha ditë sytë e mi, t'kishin pa veç ty
tash n'mendje më rri, a i bën me të
krejt çka bënim unë e ti, tregom mua

Mnyra si ti e mban, e shtrëngon
a thu ai ndihet si mu
e di që emrin tim ja thua
zemrës tënde
po jemi, jemi e kaluar

Ref.: UKI

Se unë t'dhash shumë pak
kur ishim bashk, dhash tepër pak
vet jom tash, a thu ku je
po du me t'kthy, edhe niher
ti kthehu kthehu veç niher

BLERO:

E sa shumë net unë veç ty të kam ëndrruar
edhe pse shkove me të, e sje me mua ktu
un ende të du, dhemb kur e mendoj që me një tjetër m'ke ndrru, tregom mua
Mnyra si ti e mban, e shtrëngon
a thu ai ndihet si mu
e di që emrin tim ja thua
zemrës tënde
po jemi, jemi e kaluar

Ref.: UKI (x2)

Se unë t'dhash shumë pak
kur ishim bashk, dhash tepër pak
vet jom tash, a thu ku je
po du met kthy, edhe niher
ti kthehu kthehu veç niher


Lyrics submited by NEHAT BERBATOVCI
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019