Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Ishe Si Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

1.
Prej senesh qe un i di
Por ty skam dasht kur me ta kthy
Sa e zez je vec un e di
Sje me lule
Ta fala nje her ty
Se dite se per hir te dashuris
I mbylla syt dhe si kujtim
Me mbyte ti..

Ref.
Lule, ku mbete lule
Ishe si lule
Kur u ndam, se ni me aromen e
Lule/s.. nuk fal me lule
Me mashtrun lulet
E sot pom dhemb ftyra e saj

Ishe si lule, e vetmja lule.. 2x

2.
E di se çka eshte nje tradhti
E di se qysh mundesh mu ndi
A thu e nin dhe ti njejt,njejt si un
Tash erdhi fundi tdyt e dim
Se ni mashkull kur se fal tradhtin
E ke dit me mir se un,ti e ke dit..

Ref.
Lule, ku mbete lule
Ishe si lule
Kur u ndam, se ni me aromen e
Lule/s.. nuk fal me lule
Me mashtrun lulet
E sot pom dhemb ftyra e saj

Ishe si lule, e vetmja lule.. 2x

Lule, ku mbete lule
Ishe si lule..
Blero
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/11/2018
Video Produksioni: Imagine Films


Blero - Ishe Si Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe Si Lule".
3. Video është e këngës "Ishe Si Lule", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0