Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Deren E Ki Hap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deren E Ki Hap".
3. Video është e këngës "Deren E Ki Hap", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Blero - Deren E Ki Hap Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Blero

Muzika & Teksti:

Chipsi

Komente

Asnjë Koment

02/03/2021

2021-03-02T17:00:27+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Deren E Ki Hap" kënduar nga Blero.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Deren E Ki Hap".

Ky tekst është kërkuar 20 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
20

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Blero & Chipsi
Teksti: ChipsiMë Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë