Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerta Sopaj - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E kam pas nje dashni
E kam dasht si syt e mi
E kam rujt si xhevahir
Thojsha zot nuk du ma mir
(Se kam dit se ka me me lan ) 2X
(Ah sa fund sa fund i rand)

(Ref) 2X
Ti je kon per mu
Dashurija e vertet
Un pa ty nuk e du
Nuk e du ket jet

Nje dit ti ke me u pendu
Rrug me rrug ki mem kerku
Syt e tu kan me lotu
Skan me qesh kurr ma me mu
(Se ni her zemra esht thy)  2X
(E nuk ngjitet ma per ty)

(Ref) 4X
Ti je kon per mu
Dashurija e vertet
Un pa ty nuk e du
Nuk e du ket jet
Blerta Sopaj
Publikimi: 20/01/2023
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Doan Mulla
Video Produksioni: Cinematic.ch
Violin: Mentor Sulejmani
Studio VdsoundsBlerta Sopaj - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Blerta Sopaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerta Sopaj:


Komente 0