Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki, Lluni, Semiautomatik & Erno - FYIA

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "FYIA".
3. Video është e këngës "FYIA", por nuk këndohet nga Blleki, Lluni, Semiautomatik & Erno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki, Lluni, Semiautomatik & Erno - FYIA  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Produksioni:

K-Master

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lluni

Më Shumë Nga

SemiAutomatik

Më Shumë Nga

Erno

20/07/2020

2020-07-20T19:30:00+00:00[Blleki]

Ajo dridhet tu e gjujt me pare gati 3 sahati
Thojne Bllek ti nuk bon me dal, une dal vet i 7-ti, kati i zi
N'kat t'fundit nuk lejohet aparati
Ktu o king of RNB, leveli i fundit i rrugaqit dal
Prej dritares s'kerrit, une hekri e haveri
Per ty jom dal une me vozit shpejt
Rrugeve t'shehrit Gjithe
Pare kena dashte
E zuna veten tu i djeg
Ti pret mu knaqt tjetren
Une po knaqna n'qit jete

[REF] (Blleki x Erno)
Ajo o' FIRE (Fire Fire Fire)

[Lluni]

Une e Blleki rrugeve white me veti
Hundeve Walter White gepeki
Puneve grahi, ruju shteti
Ku Bereti snajp i deki
True bre, krejt qyteti
O me mu prej Bregu deri n'fund
E juve me tatuja t'lotit plum
E ti Killerin luje
Mos rrini territ shehrit
Shehrit ja sheh shehrrin
Sherrin vetit e haverit
Sa ki ti followersa
Une kom flow neper versa
Te banesa skr skr
Bira bira t'bohen ndrresat

[REF] (Blleki x Erno)
Ajo o' FIRE (Fire Fire Fire)

[Semiautomatik]
Per rrep mos e baj gajlen man
Gjithcka o n'kontroll
Syt m'qesin fire
Kur ajo prek me thob token
Ti veq let me know
Vi u rrzoj si domino
Iu thom parev' hajde mo
Zemer hajde gjuhu me to (fire)
Syt e kuq e thirri Di-ablo
Flow-i fat si kurgjo
Mos m'vet per ta, s'di gjo
Foli shenjen e pareve
Ti pse je tu fol?
Jom i ftoht akull
E ajo o' FIRE

[REF] (Blleki x Erno)
Ajo o' FIRE (Fire Fire Fire)


Ky tekst u dërgua nga Den Baba
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet