TEKSTESHQIP

Blondi
A Je Normal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je Normal" kënduar nga Blondi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 23 Mars 2022, Blondi publikon videoklipin "A Je Normal". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Blond Krasniqi & Albos, tekstin e shkroi vetë Blond Krasniqi, teksa për arranzhimin u kujdes Ermal Krasniqi.