TEKSTESHQIP

Bloody
Si Dikur
Lyrics

Refreni
Kur e di qe qelsin e ksaj zemre e ke ti
E qysh me dasht diken tjeter un tash
Nuk po du kurgje me shum, un jam gati
Veq me kon apet si dikur
Na dy bashk, na dy bashk, na dy bashk
Veq me kon apet si dikur
Na dy bashk, na dy bashk, na dy bashk
Veq me kon apet si dikur, na dy bashk

Ditet shpejt po ikin e koha me s'na pret
Netet teper m'duken t'rona se pa ty kurgjo so leht
Jam ka du me kthu un kohen me netet hiq pa gjum
E mesazhet n'telefona qe na dy dikur i shkrum
A ke gjum? A je qu? A menon hala per mu?
A t'rreh zemra si perpara apo krejti m'ke harru
A t'kujtohet qa m'ke thon, ti je gjithqka qe un kam
Nese hala ti pom don, pse na dy bashk mos me kon (jo mos me kon)

Refreni
Kur e di qe qelsin e ksaj zemre e ke ti
E qysh me dasht diken tjeter un tash
Nuk po du kurgje me shum, un jam gati
Veq me kon apet si dikur
Na dy bashk, na dy bashk, na dy bashk
Veq me kon apet si dikur
Na dy bashk, na dy bashk, na dy bashk
Veq me kon apet si dikur, na dy bashk

Veq ty po t'du n'ket jet, e na dy bashk ne qdo shtet
Krejt inati mi lon anash e me rrit na dy ni beb
Un si bob, ti si non beso ky rol shum ne shkon
Me kriju na dy familje e me kon bashk per gjithmon
Thum qka dush veq jo u kry, e di qe m'don se t'lexoj sy
Per mu naten nuk t'merr gjumin por inati s'len me kthy
Ti pa mu dhe n'ver ke ftoht, hajde t'qafi e t'maj ngroht
Lloj lloj njeri me ta fnjet por prap si un dikur z'vjen dot
Jo, jo, jo

Refreni
Kur e di qe qelsin e ksaj zemre e ke ti
E qysh me dasht diken tjeter un tash
Nuk po du kurgje me shum, un jam gati
Veq me kon apet si dikur
Na dy bashk, na dy bashk, na dy bashk
Veq me kon apet si dikur
Na dy bashk, na dy bashk, na dy bashk
Veq me kon apet si dikur, na dy bashk

DËRGOI: