TEKSTESHQIP

Bloody & Ervin Qerimi
Buza
Lyrics

A ma jep ti buzen tone
zemer a ma jep
te kam shpirt e te kam xhane
vetem ty o jet

Ama ama ama buzen tone
zemer a ma jep
o te kam shpir e te kam xhane
xhanja lalit vet

Buzen a ma a ma jep
mos e zgat ti hiq ma shum
kur e di qe mbrenda nzemer
edhe ti per mu po lun

zdi pse bohesh e veshtir
me lyp tjeter sgjen ma mir
sa shum lun me nerva tmiat
qelma telin kur po t'thirr

Ca mke bo ca mke bo ca mke bo ti
un tet du du du po se kupto ti
ca mke bo ca mke bo ca mke bo ti
ama zemren se un jam i joti

A ma jep ti buzen tone
zemer a ma jep
te kam shpirt e te kam xhane
vetem ty o jet

Ama ama ama buzen tone
zemer a ma jep
o te kam shpir e te kam xhane
xhanja lalit vet

sa shum du me kon me ty tash
me tpas ngat me ta ndi eren
krejt ca pata une ty ti dhash
e ti mu ma mshele deren

Ca mke bo ca mke bo ca mke bo ti
un tet du du du po se kupto ti
ca mke bo ca mke bo ca mke bo ti
ama zemren se un jam i joti

A ma jep ti buzen tone
zemer a ma jep
te kam shpirt e te kam xhane
vetem ty o jet

Ama ama ama buzen tone
zemer a ma jep
o te kam shpir e te kam xhane
xhanja lalit vet
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse ky projekt u finalizua para audiencës i kompletuar në spektrin vizual edhe me videoklip, produksionin e të cilit e krijoi Urban Graphics. Ky videoklip u publikua me datë 8 Qershor 2024. Kënga vjen me vargje nga Bloody, ndërsa për produksionin audio u përkujdes Edlir Begolli.