Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brezi Ri - Red And Black  (Feat. B52 & Klepto)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Zonja Dhe Zotri"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

Featuring

Klepto

30/04/2010

2010-04-30T20:41:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Red And Black" kënduar nga Brezi Ri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Brezi Ri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Brezi Ri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet