Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Bruno Revolt - Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

04/03/2019

2019-03-04T17:55:01+00:00

Muzika & Teksti:

Edlir Begolli

Video Produksioni:

MAX Production
Refreni
Aty ku me dhemb shpirti
Aty jo mos me prek
Aty ku bashk u ndame
Dhe kaluam nje mije jete

Aty ku me dhemb shpirti
Aty jo mos me prek
Se bashk u ndame,
ne u ndamr perjete

Strofa 1
Sonte buzet me jane thare
Me mungon ti, se di sa
Zemren shpirtin kam tek ti
Te shoh ne fotografi
Ah ku je sonte dashni
Zemren shpirtin kam tek ti
Te shoh ne fotografi
Ah ku je sonte dashni

Refreni
Aty ku me dhemb shpirti
Aty jo mos me prek
Aty ku bashk u ndame
Dhe kaluam nje mije jete

Aty ku me dhemb shpirti
Aty jo mos me prek
Se bashk u ndame,
ne u ndame perjete

Strofa 2
Sa veshtir te jetoj pa ty
Po te bej beh per keta dy sy
Dhe te fundit perqafim
Nuk e dham te dy e dime
Si nuk tham as lamtumire
Dhe te fundit perqafim
Nuk e dhame te dy e dime
Si nuk tham as lamtumire

Refreni
Aty ku me dhemb shpirti
Aty jo mos me prek
Aty ku bashk u ndame
Dhe kaluam nje mije jete

Aty ku me dhemb shpirti
Aty jo mos me prek
Se bashk u ndame,
ne u ndame perjete


Më Shumë Këngë Nga Bruno Revolt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet