TEKSTESHQIP

Bruno
Zoti T'me Vrase
Lyrics

I shkruajta fjalet une me shkumes
ne nje tabel te zeze
sic ish jeta ime
ne nje tabel te zeze
sic ish jeta ime
por u ngrite ti ngadale ti fshije
fjalet qe per ty une i kisha shkruar
fjalet qe per ty ne zemer kisha shkruar

Ref:
dhe pse jemi larg (2x)
zoti tme vras
nese stkom dash
nese stkom dash
jo ty stkom dash

ashtu si erdhe ti
jeten time
ashtu edhe une
ne jeten tende
ashtu edhe une
ne jeten tende
u largove tu nga jeta ime
ashtu si une
skisha menduar
ashtu si une
skisha menduar

Ref:
dhe pse jemi larg (2x)
zoti tme vras
nese stkom dash
nese stkom dash
jo ty stkom dash

DËRGOI:
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, ky produkt muzikor është prezantuar para shikuesve i përpunuar këndshëm edhe me videoklip, video produksioni i të cilit u krijua nga Imagine Films. Ky videoklip u publikua me datë 12 Shkurt 2019. Kompozimin, tekstin dhe arranzhimin e realizoi Flori Mumajesi.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200