Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi, Një Surprizë E Bukur

Nuk ka akoma asnjë votë

[18-01-2013]
Bubulina Krasniqi raportohet se është në një lidhje romantike, edhe pse ajo ende qëndron e heshtur ndaj këtyre thashethemeve.
Disa ditë më parë, ajo pranoi një buqetë me lule, duke e postuar këtë foto në rrjetin social “Facebook”, dhe duke i venduar mbishkrimin “Surprizë e bukur, e këndshme, shumë e lumtur”.

Sipas disa burimeve të Telegrafit, Bubulina tashmë është në një lidhje serioze, por ende nuk ka qenë e gatshme për të publikuar romancën e saj.

Bubulina, e cila dikur ka qenë edhe këngëtare, tashmë është kthyer kah politika dhe po punon në Ministrinë e Punëve të Jashtme, dhe për momentin muzika nuk është prioritet për të.
 (Telegrafi)Komente 0