Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Shkon E Vjen Kah Dera (Naten E Mire) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ooo Shkon e vjen kah dera ime vajz moj tuj shetit
Shkon e vjen kah dera ime vajz moj tuj shetit
Dal nje her met pa me sy zonjjusha ime
Dal nje her met pa me sy zonjjusha ime

REf
O shpirt sa te du qile gojen fol me mu
jeta ime permes teje ka mbaru
O shpirt sa te du qile gojen fol me mu
jeta ime permes teje ka mbaru

Fort u shkrina e sun tpash ah moj bukuri
Fort u shkrina e sun tpash ah moj bukuri
ne dritare dal e vij e kjaj si femij
ne dritare dal e vij e kjaj si femij

REf
kjaj kjaj djal i mir kjaj me zemer e me deshir
une jam dashnorja naten e mir
kjaj kjaj djal i mir kjaj me zemer e me deshir
une jam dashnorja naten e mir
Ohh naten e mir


Ky tekst u dërgua nga @xeni_nuredini

Buraku & Grupi Fama - Shkon E Vjen Kah Dera (Naten E Mire)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkon E Vjen Kah Dera (Naten E Mire)".
3. Video është e këngës "Shkon E Vjen Kah Dera (Naten E Mire)", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0