TEKSTESHQIP

Buraku & Grupi Fama
Gajle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gajle" kënduar nga Buraku & Grupi Fama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u paraqit tek artdhashësit i kompletuar shumë bukur me klip muzikor, i cili u publikua më 16 Korrik 2021. Melodinë dhe produksionin në studio e realizoi Bini Diez, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Fadil Topalli.