Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fejohet Burim Hoxha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
[21-06-2015]
Këngëtari Burim Hoxha i ka propozuar për fejesë sot të dashurës së tij me të cilën ndodhet në Turqi së bashku me ekipin e RTV 21, të emisionit "1 kafe me Labin".

Sot në emisionin enkas të së dielës "1 kafe me Labin nga Turqia", një ndër befasitë më interesante për publikun ishte fejesa e papritur e Burim Hoxhës.

Çifti janë fejuar duke shkëmbyer unazat dhe duke krijuar befasi kështu jo vetëm për publikun por edhe për familjet e tyre të cilët nuk ishin në dijeni të kësaj.

Pjesë e celebrimit të tyre ishin edhe: Labi, Gili & Ilir Berani, Adelina Tahiri etj
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet