Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Burim Hoxha Bën Publike Lidhjen Me Dafina Xhemajlin


Nuk ka akoma asnjë votë

[13-10-2012]
Këngëtari i njohur, Burim Hoxha, sapo ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë me Dafina Xhemajlin. Ai momentalisht po shijon ditët më të bukura të kësaj dashurie dhe shpreson që kjo lidhje do të zgjasë përgjithmonë.

"Jam shumë i lumtur që kam gjetur personin e zemrës time. Dafina është një vajzë nga Prishtina e cila çdo ditë e më shumë po më bën të lumtur dhe uroj që kjo lidhje e jona të zgjasë përgjithmonë", ka thënë ai për "Zërin". Burimi momentalisht ka nisur realizimin e projekteve të reja.
 (K. Bajrami / zeri)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet