Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Shpirti Bën Mëkat” Nga Burim Hoxha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[19-02-2014]
Këngëtari prizrenas, i cili njihet për balada të bukura, ka sjell edhe një të tillë në tregun shqiptar.

Bëhet fjalë për këngëtarin Burim Hoxha, i cili pas suksesit të arritur me këngën "Pa tekst", së fundi ka lansuar edhe videokëngën e titulluar “Shpirti bën mëkat”.

Baladën e orkestruar nga Naim Krasnqi e ka realizuar videoproduksioni ‘Lens Production’. Ndërsa, teksti bëhet e ditur se është shkruar nga Xheraldina Vula.

Sipas komenteve të para të kritikëve të muzikës, kjo baladë pritet të bëhet një hit.


      Burim Hoxha - Shpirti Bën Mëkat [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet