TEKSTESHQIP

Burim Mehmeti
Kthesa Kthesa
Lyrics

mos mbaj inati
mos mbaj inati
se me ty na ka lidhe fati
mos rri te shpia
mos rri te shpia
se me ty m'ka zane dashnia

refreni
Jeta eshte krejt kthesa kthesa
kemi pase veç pak pengesa
por kontaktet me ty kurre si prejta
Te kam thirre t'kam thirre me dale
me ti thane nja dy tri fjale
du me t'pa zemren me ta fale

a t'ka marre malli
a t'ka marre malli
kur po fol po te dridhet zani
ti eja sonte
ti eja sonte
me mungon prania jote
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti muzikor u prezantua në tregun e gjerë të muzikës me shije edhe me një klip muzikor, i cili u përgatit nga Labia. Ky videoklip u publikua më 8 Prill 2022. Autor i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është Besim Bunjaku, teksa këngën e orkestroi Nexhi Vuniqi.