Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Jam Merzit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jam merzit po du me pa
shum e du, e du hala
Kjo merzi mu don mem vra
Hiq spo muj pa ta

Du me dit ti a m’kujton
Per mu menja a pot shkon,
Thuje ni fjal,du me plas
Mos ta lejm me kaq
Thuje ni fjal,du me plas
Mos ta lejm me kaq.

Jam merzit po du me pa
shum e du, e du hala
Kjo merzi mu don mem vra
Hiq spo muj pa ta

Jam merzit po du me pa
shum e du, e du hala
Kjo merzi mu don mem vra
Hiq spo muj pa ta

Shum mesazhe n’telefon
Veq emri yt mungon,
Ta du ftyren,du me t’pas
Ama veq ni shans
Ta du ftyren du me t’pas
Ama veq ni shans.

Jam merzit po du me pa
shum e du, e du hala
Kjo merzi mu don mem vra
Hiq spo muj pa ta


Ky tekst u dërgua nga 👼🏻❤️🧸


Nuk kemi video për këtë këngë.
Butrint Rashiti - Jam Merzit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Merzit".
3. Video është e këngës "Jam Merzit", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0