A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint Imeri - Eja Eja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  243

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2015

2015-10-18T12:00:01

Muzika:

Dj Cekic

Teksti:

Vig Poppa

Video Produksioni:

Entermedia
Nuk muj me dal prej vetes
un jam qiky qe jam
njejte kam me kan dhe neser
ma mire ti e pranon

Ti po m'don, ti po m'don, eja, eja, eja
po hala s'po kupton, eja, eja, eja
Un e di prej teje un nuk shoh tjeter
du me dit me ty a kam shanca neser
Eja eja, eja eja, une nuk du tjeter
eja eja, eja eja a kam shanca neser

REF.:
Oh na na na hajde ti me mu
un jom bo per ty e ti je bo per mu mu mu
Oh na na na hajde ti me mu
un jom bo per ty e ti je bo per mu

Pas teje nuk ka tjeter
kurkush nuk e kupton
ti sdo kurgjo prej meje
zemren ki me ma dhon

Ti po m'don, ti po m'don, eja, eja, eja
po hala s'po kupton, eja, eja, eja
Un e di prej teje un nuk shoh tjeter
du me dit me ty a kam shanca neser
Eja eja, eja eja, un nuk du tjeter
eja eja, eja eja a kam shanca neser

REF.:
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu

Hajde afer, hajde prekëm
ty jam tu menu
nuk di pse po pret mo
hajde ti me mu... (ajaja)
Pse ton kohen dit e nat
un ty jam tu menu
nuk di pse po pret mo
hajde ti me mu... (ajaja)

REF.:
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu


Ky tekst u dërgua nga Laura   elionmemishajKartolina (6)

2018-08-07 18:44:19
Hajde afër,
hajde prekëm.
Ty jam tu menu.
2018-07-01 20:50:42
Ti po m'don, ti po m'don
eja, eja, eja
po hala s'po kupton
eja, eja, eja
2018-06-02 16:43:44
un jom bo per ty e
ti je bo per mu
2018-05-31 16:41:20
Pas teje nuk ka tjeter
kurrkush nuk e kupton
ti sdo kurgjo prej meje
zemren ki me ma dhon
2017-11-27 09:28:43
Pse ton kohen dit e nat
un ty jam tu menu
nuk di pse po pret mo
hajde ti me mu... (ajaja)
2017-11-27 09:28:57
Nuk muj me dal prej vetes
un jam qiky qe jam
njejte kam me kan dhe neser
ma mire ti e pranon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019