A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Kush është Shoqja E Vërtetë E Capital T


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[06-08-2015]
Reperi i njohur Capital T nuk ka qenë asnjëherë shumë i shprehur në rrjetet e tij sociale për të abuluar shumë gjëra nga jeta e tij private, siç kanë bërë shumë prej kolegëve të tij.

Ai ka treguar se ka një shoqëri mjaft të hapur, por si gjithmonë janë disa persona që ai i mban më afër.

E një ndër mikeshat e tij më të mira është këngëtarja Rona Nishlio. Ata kanë një miqësi së bashku prej vitesh.

Në rrjetin e tij social Instagram Kapo ka publikuar sot një fotografi ku shihet bashk me Ronën dhe që në mbishkrimin e fotos kishte shkruar: " “Me shoqen time të mirë”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019