A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Fansat E Capital T Nuk Kanë Turp!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[25-08-2015]
Reperi i njohur tashmë i skenës shqiptare Capital T pas bashkëpunimit të tij të fundit me Gent Fatal ‘Qka donë ajo’ po vazhdon me koncertet të tij të ndryshme.

Reperi siç duket ka një numër shumë të madh të fansave rreth vetes madje të shumtë janë që ia dinë atij tekstet përmendësh.

Në një koncert të fundit të mbajtur nga Capital fansat e janë parë duke kënduar tekstin së bashku me reperin por tek pjesa “ajo po donë mu q... me mu”, ata nuk kanë ndaluar fare duke vazhduar tekstin deri në fund.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019