A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nga Ku Na Thotë Mirmengjes Capital T?!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[30-08-2015]
Reperi i mirënjohur i skenës shqiptare Capital T është duke shijuar në max pushimet këtë verë. Pas bashkëpunimit të tij të fundit me Gent Fatal “Qka don ajo” Capo siç duket ka vendosur që t’i japë vetes pak pushim.

Ai ka përshëndetur fansat e tij me një foto tejet artistike nga një vend që duket përrallor ku edhe po kalon reperi pushimet.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019