Më mbaj mend (për 1 muaj)


A Ju Kujtohet Si Dukej Më Parë Capital T?!...


Nuk ka akoma asnjë votë

[22-09-2015]
Trim Ademi apo ndryshe i njohur për publikun si Capital T tashmë është ndër reperët më të njohur në skenën shqiptare. Ai ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe që nga koha e paraqitjes së parë e deri më sot edhe Capital ka pësuar kogja ndryshime si në pamje ashtu dhe në stilin e tij.

“Shoping” në bashkëpunim me 2po2, ishte ndër këngët e para me të cilat reperi u paraqit në skenë, duke vazhduar kështu me bashkëpunimin e radhës me këngëtaren Dafina Zeqirin dhe 2po2 “Shumë nalt”, duke vazhduar më pas me “Supersweet” një tjetër këngë e cila arriti që të jetë ndër këngët hit të atij viti, raporton Indeksonline.

Vitet kalojnë ndërsa reperi po ec me kohën, ashtu si në muzikë ashtu edhe në dukje në vijim mund të shihni disa nga fotot e Capos, që nga paraqitja e parë e deri më sot. (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet