A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Sot Bëri Tifo Për Kosovën


Nuk ka akoma asnjë votë

[10-10-2015]
Ndeshja e sotme futbollistike që u luajt në Prishtinë në mes Kosovës dhe Guine Ekuatoriale, ka zgjuar interesim të madh tek shumë sport dashes.

Në mesin e atyre që ishin mbledhur në stadium për ti dhënë mbështetjen ekipit të Kosovës në këtë ndeshje miqësore ishte edhe reperi Capital T, shkruan Indeksonline.

Pas përfundimit të ndeshjes e cila përfundoi me fitoren e ekipit të Kosovës me rezultat 2:0, shumë adhurues të reperit kanë shfrytëzuar rastin që të fotografohen me të.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019