A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Pare Pare” Nga Capital T


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  20
[26-11-2015]
Reperi i njohur kosovar Capital T nuk ka të ndalur, edhe pse nuk ka më shumë se një muaj që e lansoi këngën “Ske Dite” bashkë me Granit Derguti.

Ai sot ka postuar një fotografi në Instagram ku e ka bërë të ditur që nesër do ta publikoi një këngë të re e cila titullohet “Pare Pare”.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019