A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pare Pare” Nga Capital T


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[27-11-2015]
Reperi i njohur Capital T sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Pare pare", një projekt për të cilin është punuar prej shumë muajsh.

Kënga është punuar nga producenti Mixey, tekstin e ka shkruar vetë Capital T e ndërsa videoklipin e kanë realizuar Max Production.

Që në daljet e para kënga ka patur mjaft sukses, e ndërsa mbetet të shihet ë ditët në vijim rrjedhoja e klikimeve në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Capital T - Pare Pare [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019