A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Me Pushime Luksoze Në Tajlandë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8
[08-01-2016]
Reperi i njohur Trim Ademi apo i njohur ndryshe si Capital T së fundmi nëpërmjet rrjeteve të tij sociale na ka treguar se ndodhet në Tajlandë me pushime.

Ai ka shkuar atje me shoqëri për të kaluar disa ditë çlodhje pas festës së Vitit të Ri.

Në foto ai shihet duke bërë pushime luksoze, ku ndodhet pranë një pishine duke shijuar motin e mirë që mbizotëron atje. (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019