A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Me Ferrari Në Itali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[13-02-2016]
Pas suksesit me hitete e fundit, reperi Capital-T ka vendosur që ti kalojë disa ditë pushimi bashk me shoqërinë e tij, e ndërsa së fundmi reperi na ka treguar se ka vizituar shtetin e Italisë.

Ai ka shkuar në Milano, e ndërsa e veçanta e kësaj është se ai atje ka shkuar me një ferrari të tipit F12 me një vlerë rreth 300 mijë euro.

Ai ka postuar një foto në Instagram ku shihet bashk me ferrarin e tij të kuq në Milano.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019