A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Me Foto Provokuese


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[11-03-2016]
Reperi i njohur Capital T ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto mjaft provokuese, krejt ndryshe nga kornizat e tjera siç jemi mësuar ta shohim.

Ai në fakt ka tash e një kohë që ka ndryshuar tërësisht look dhe vjen me një trup mjaft të formësuar. Kohëve të fundit ai poston mjaft shumë foto të tilla në rrjetet sociale.

Në foton e tij më të fundit ai shfaqet mkaft provokues ku shihet duke kapur me dorë pjesën intime të trupit të tij.

E ndërsa edhe mbishkrimi i fotos ka qenë mjaft thumbues pasi ai ka shkruar se nuk bën shumë kujdes rreth opinioneve tuaja.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019