A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capita T U Mëson Disa Hapa Vallëzimi Përmes Instagramit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[17-03-2016]
Reperi i njohur Capital T është shumë aktiv kohëve të fundit në rrjetin e tij social në Instagram ku vazhdimisht poston foto nga më të ndryshmet, si artistike ashtu edhe të zakonshme.

Së fundmi ai ka publikuar një video shumë interesante ku shihet duke hedhur disa hapa vallëzimi në një ambient mjaft tërheqës, pasi videon e ka realizuar diku në një port me disa anije.

Poashtu kjo video shihet me ngjyra bardh e zi gjë kjo shumë e pranishme tek të gjitha fotografitë e Capitalit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019