Capital T

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hitman” Nga Capital T

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-03-2016]
Reperi Capital T sapo ka publikuar projektin e tij më të ri "Hitman" të cilin e kishte paralajmëruar prej kohësh.

Kënga si gjithnjë është produkt i vetë Capital T së bashku me Mixey (Authentic Entertainment) e ndërsa ai është kudjesur poashtu edhe për videoklipin.

E veçanta e kësaj kënge është se është 6 minuta e 4 sekonda gjë që ndodhë rrall në këngë të ndryshme shqip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hitman” Nga Capital T

  Capital T - Hitman [Teksti dhe Klipi]

Komente 0