A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hitman” Nga Capital T


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[23-03-2016]
Reperi Capital T sapo ka publikuar projektin e tij më të ri "Hitman" të cilin e kishte paralajmëruar prej kohësh.

Kënga si gjithnjë është produkt i vetë Capital T së bashku me Mixey (Authentic Entertainment) e ndërsa ai është kudjesur poashtu edhe për videoklipin.

E veçanta e kësaj kënge është se është 6 minuta e 4 sekonda gjë që ndodhë rrall në këngë të ndryshme shqip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Capital T - Hitman [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019