A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T Dhe Dhurata Dora Premtojnë Hitin Veror


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[12-04-2016]
Reperi Capital T dhe këngëtarja Dhurata Dora ditë më parë kanë publikuar këngët e tyre si solo këngëtar. Të cilat po klikohen dhe po pëlqehen nga publiku.
Mirëpo reperi Capital - T përmes instagramit të tij ka lënë të nënkuptohet për një bashkëpunim të mundshëm me këngetaren Dhurata Dora.

“Vera ka me kon shume e nxeht”, ka shkruar reperi duke e etiketuar këngëtarën Dhurata Dora.
 (Express)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019