Capital T

Capital T Dhe Dhurata Dora Premtojnë Hitin Veror

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-04-2016]
Reperi Capital T dhe këngëtarja Dhurata Dora ditë më parë kanë publikuar këngët e tyre si solo këngëtar. Të cilat po klikohen dhe po pëlqehen nga publiku.
Mirëpo reperi Capital - T përmes instagramit të tij ka lënë të nënkuptohet për një bashkëpunim të mundshëm me këngetaren Dhurata Dora.

“Vera ka me kon shume e nxeht”, ka shkruar reperi duke e etiketuar këngëtarën Dhurata Dora.
 (Express)

Capital T Dhe Dhurata Dora Premtojnë Hitin Veror


Komente 0