A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Thirrëm N'telefon” Nga Capital T & Granit Derguti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[01-05-2016]
Capital T sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Granit Derguti.

“Thirrem telefon” mban titullin kënga, e cila është me tekst dhe muzikë nga vetë artistët. Për videoklipin është kujdesur produksioni “Macro”.

Përmes profilit të tij në rrjetet sociale, Capo ka paralajmëruar se ai apo ajo që merr më së shumti pëlqime në publikimin e klipit në profilin e tij do të telefonohet nga reperi.
 (Telegrafi)

      Capital T - Thirrem N'telefon (Feat.Granit Derguti) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019