Capital T

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Thirrëm N'telefon” Nga Capital T & Granit Derguti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-05-2016]
Capital T sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Granit Derguti.

“Thirrem telefon” mban titullin kënga, e cila është me tekst dhe muzikë nga vetë artistët. Për videoklipin është kujdesur produksioni “Macro”.

Përmes profilit të tij në rrjetet sociale, Capo ka paralajmëruar se ai apo ajo që merr më së shumti pëlqime në publikimin e klipit në profilin e tij do të telefonohet nga reperi.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Thirrëm N'telefon” Nga Capital T & Granit Derguti

  Capital T - Thirrem N'telefon (Feat.Granit Derguti) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0