A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capitali E Shaqa Pinë Me Shishe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[05-05-2015]
Capital T edhe më tej po shëtit e po bën qejf. Ai, është takuar në Milano me shokun e tij, lojtarin me famë ndërkombëtare Xherdan Shaqirin, me të cilin kanë dalur së bashku në ndeja të natës.

Capital T, është shumë I lidhur me Shaqen dhe disa herë ka treguar se ka afërsi të madhe me të.

Ndonëse Capitali është fetar dhe Xherdani lojëtar, ata në këtë foto duket se kanë pirë me shishe.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019