A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Capital T - Hookah


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  141

Komente nga Fansat

6 🔥🔥

12/04/2019

2019-04-12T12:00:08

Muzika:

RZON

Teksti:

Capital T

Orkestrimi:

Avaxus

Video Produksioni:

Imagine Films


[REF. 2x:]
I said: "Pass me the hookah"
Nuk ka lidhje shija
se teper e mir koka, hej
Neve na njeh kejt bota
Kejt e din qe na jena numer njo

Pass me the hookah
Nuk ka lidhje shija
se teper e mir koka, hej
Neve na njeh kejt bota
Kejt e din qe na jena numer njo

Kom dal me shoqni
Kom dal veq me pi
Bjeri dy a tri
A pe she q s'po ma nin
Mos em vet per check (jo)
Mos em vet per lek (jo)
I harxhojna ne kejt
Se e dim qe vin apet

T'miren e tkeqen kejt bashk i ndajna
Haverat vijn nga Spanja qelet shampanja
For real 100 shishe kejt xixa xixa
Rolexat shkelqejn kejt blica blica eyy

I rrethum me bossa
Si kom une veq dosta
Na jena vllazni
Se Konkurencen e fundosa
Tash un e vulosa
Qe na rrina permi

[REF. 2x:]
I said: "Pass me the hookah"
Nuk ka lidhje shija
se teper e mir koka, hej
Neve na njeh kejt bota
Kejt e din qe na jena numer njo

That's Capo lifestyle
Sot osht e hone
un po nisna per Dubai
Ya ya ya man, we so fly
Pull up llamarina
and a jet in the sky
Im on top, top, top
Jena n'top, top, top
Per qdo dit tu festu
Per jet edhe mot
Per shendet e dashni
Pe qoj njo per shoqni
Qysh e kina jeten
ti as n’spot nuk e ki, hej

Trimi i mir me shum shok
Tu u sill neper bot
Kurr nuk kom ndryshu
As kur jom kon broke
S'kom nevoj per P.R.
N'dor e kom ni Audemars
Jom un rruges per Tiran
N'JET tu honger Caviar
I kom pas do shok fake
Po shyqyr Zoti mi ka hek
Kan thon rri shtremt
Amo gjith fol drejt
Kan menu me mdemtu
Po ma keq e kan gjet
Se fama edhe paret
nuk jan gjithqka njet

[REF. 4x:]
I said: "Pass me the hookah"
Nuk ka lidhje shija
se teper e mir koka, hej
Neve na njeh kejt bota
Kejt e din qe na jena numer njo


Ky tekst u dërgua nga _klea1_Kartolina (11)

2019-07-02 12:49:35
Qysh e kena na jeten
ti as n’spot nuk e ki
2019-05-08 20:54:55
I'm on top, top, top
Jena n'top, top, top
2019-05-01 11:24:28
Trimi i mirë me shumë shokë
Tu u sill nëpër botë
Kurrë nuk kom ndryshu
As kur jom kon broke
2019-04-16 20:07:34
I harxhojna ne kejt
Se e dim qe vin apet
2019-04-15 09:56:05
Sot osht e hone
Un po nisna për Dubai
Ya ya ya man, we so fly
Pull up llamarina
And a jet in the sky
2019-04-13 16:32:17
I kom pasë do shokë fake
Po shyqyr zoti mi ka hjek
Kan than rri shtremt
Ama gjith fol drejt
2019-04-13 16:30:22
Kan menu me m'damtu
Po ma keq e kan gjetë
Se fama edhe paret
Nuk jon gjithqka n'jetë
2019-04-13 16:10:20
For real 100 shishe
Kejt xixa-xixa
Rolex-at shkëlqejnë
Kejt blica-blica
U krijua nga _.arl1nd._ 2019-04-13 07:53:53
I rrethum me bossa
Si kom une veq dosta
Na jena vallzni
2019-04-12 16:17:57
Kom dal me shoqni
Kom dal veq me pi
Bjeri dy a tri
A pe sheh që s'po ma nin
2019-04-10 12:51:37
Konkurrencën e fundosa
Tash unë e vulosa
Që na rrina përmbi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019