Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T & Alban Skenderaj - Nje Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Alban Skenderaj:
Falma dhe vetem nje nat
Dhe je nat me shum
Shtiru sikur ta do zemra
Sikur mes nesh nuk ka brenga
2x

Falma, falma vetem dhe nje nat me shum
Do jet per koht e vjetra
Neser do mbesim dy emra

Capital T:
Uh baby, baby
Kallxom qa po ndodh tash me neve
Edhe pse ti zemren ma theve
Mos em le n'mjegull mes streve ti n'ket nat
Ama dhe nji nat
Boma si dhurat
S'e di pse m'ka mbet pik
Vec du dhe pak me zgat
Neser ki me ik, mos em mbaj inat
Jo ti mos em mbaj inat
T'lutna rri dhe pak, pak, pak, pak, pak
Nije zemren rrak, tak, tak, tak, tak
Si me pas atak
Coje dhe nji shot
Vec edhe nji nat, aj, aj, aj, aj

Uh baby, baby
Kallxom qa po ndodh tash me neve
Edhe pse ti zemren ma theve
Ama vec edhe nji nat
Edhe nji nat

Alban Skenderaj:
Falma dhe vetem nje nat
Dhe je nat me shum
Shtiru sikur ta do zemra
Sikur mes nesh nuk ka brenga

Falma, falma vetem dhe nje nat me shum
Do jet per koht e vjetra
Neser do mbesim dy emra

Falma vetem dhe nje nat ti
Se pa ty, ftoht esht shtrati
Ende s'po me del inati
Pse keshtu e donte fati

Te dy bashk:
Falma vetem dhe nje nat ti
Se pa ty, ftoht esht shtrati
Ende s'po me del inati
Se keshtu e donte fati

Alban Skenderaj:
Falma dhe vetem nje nat
Dhe je nat me shum
Shtiru sikur ta do zemra
Sikur mes nesh nuk ka brenga

Falma, falma vetem dhe nje nat me shum
Do jet per koht e vjetra
Neser do mbesim dy emra


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Capital T & Alban Skënderaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2022
Muzika: Alban Skënderaj & Capital T
Teksti: Alban Skënderaj & Capital T
Video Produksioni: Cinegr8 & Cinegr8
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)
Recording: Rzon Music
Directed: Valon AziriCapital T & Alban Skenderaj - Nje Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Nate".
3. Video është e këngës "Nje Nate", por nuk këndohet nga Capital T & Alban Skenderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 1