TEKSTESHQIP

Çartani
Veç 1 Moment
Lyrics
(Feat. Doppio-O)

CARTANI:
VEC 1 MOMENT E JO ME SHUME une e ti me kon bashke
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UN E NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZT E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS.

DOPPIO:
Jeta n'club bejb me e mira n'club site e tu po me ndjekin prape nuk po t'njoh e nuk po m'njeh si dje si sot po nihesh hot.
Llapadop si bo cdo nat pija darkes bo tik tak aq me shume e aq me pak ti thirri rastesi e niu me fat.
afrohu pak se ti fillikat e ikim diku lart si histori filmash as divat para teje nuk vlejn aspak para meje pralla librash hajde ma ngat niu rehat se si vampiri n'gjak un jam i etur.
Si zonja pare ki me u ni me mu en krah atmosfera jone s'eshte e vdekur.

CARTANI:
VEC I MOMENT E JO ME SHUME un e ti me kon bashk
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UN E NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZET E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS.

CARTANI:
Un ta shof love ta lexoj n'sy po me do me ko me mu edh une me me ty.
Nuk e di rastesi jena bo c'do nat me prek in the same club.
Hat e veshur e qeshur perhere,
Plot e dun po kush sun e merr,
Me gjeste me thote ti eja menjehere,
Parajsa ne tok dhe toka ne ferr.
Ndenja leviz n'goj, n'vesh, n'zemer please afroje bashke me temen.
You are sexy amazing femer.
Demen nuk ta them per t'rrit menen nisu prej meje un drejt teje.
Harten n'dore e thesarin gjeje vreje vec 1 moment du leje vazhdimi ka me kon fund i ksaj deje.

CARTANI:
X5
VEC 1 MOMENT E JO ME SHUME un me kon bashk
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UNE NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZT E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS!!!!!!

DËRGOI:
INFO
Projekti muzikor është bërë i disponueshëm tek audienca i përpunuar në sferën vizuale me anë të një klipi muzikor, të cilin e krijoi MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 15 Gusht 2012.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200