Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chipsi - Tallava Trip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava Trip".
3. Video është e këngës "Tallava Trip", por nuk këndohet nga Chipsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chipsi - Tallava Trip  (Feat. Valton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Valton Krasniqi

Muzika & Teksti:

Chipsi

Teksti:

Blero

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

12/09/2014

2014-09-12T18:56:19+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Tallava Trip" kënduar nga Chipsi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Tallava Trip".
Videoklipi nga Chipsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Valton Krasniqi & Chipsi
Teksti: Chipsi & Blero
Video Produksioni: Imagine FilmsDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Chipsi:


Komente mbi këtë këngë