Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  61Kthema zot
Kthema kohen
Dua ta takoj
T'lutem zot
edhe niher dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du...x2


Ky tekst u dërgua nga  noozGeRemix: Shyhrete Behluli - Ende E Dua
Cricket
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/05/2019
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Video Produksioni: Reverse


Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Kohen (Remix)".
3. Video është e këngës "Kthema Kohen (Remix)", por nuk këndohet nga Cricket & Numen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

14
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente 0