Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket - Merre (Remix) (Feat. Numen)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

REF.:
Merre shpirtin tim
Merre endrren ta kam falur
Merre dashurin
Merre diten, merre naten
Merre dhe vetmin
Merre lotin qe s'u tha mbi trupin tim

Loti s'eshte thar
do ta mbaj ne jeten time si kujtim
do ta mbaj si me te shtrejten pasuri

REF.:
Merre shpirtin tim
Merre endrren ta kam falur
Merre dashurin
Merre diten, merre naten
Merre dhe vetmin
Merre lotin qe s'u tha mbi trupin tim
Remix: Elita Reçi - Loti S'është Tharë
Cricket
Featuring: Numen
Publikimi: 25/03/2021
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Produksioni: Cricket
Master: Lorenc Aliaj
Video ReverseCricket - Merre (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre (Remix)".
3. Video është e këngës "Merre (Remix)", por nuk këndohet nga Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente 0