TEKSTESHQIP

Cricket & Anxhelo Koci
Madam (Remix)
Lyrics

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

A thu per mu a po menon
T'lutna ti mos me harro
Se si ti nuk gjej mo
S'ka si ajo jojojo
Se per mu ishe ti
Per mu ishe dashnii
E per me hek ket merzii
Per ty po pii
Ejjaa eja dhe ni her ti ejaa eja
Se per ty kom ndjenja
Tash per ty flet zemrraa

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

Nuk kom dasht me ta thy zemren
S'di pse nuk m'beson
Per mu ishe femna e jetes
Tregom ka po shkon
Kisha prit edhe ton jeten
Se me shpirt te duu
Ta kishe dit s'do kishe shku
Na Na Na Na

Ejjaa eja dhe ni her ti ejaa ejaa
Se per ty kom ndjenja
Tash per ty flet zemrraa

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem