Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sajk N Fatal - Po Shkoj N'banke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Shkoj N'banke".
3. Video është e këngës "Po Shkoj N'banke", por nuk këndohet nga Sajk N Fatal.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sajk N Fatal - Po Shkoj N'banke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Muzika:

Mixey

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Gent Fatali

13/10/2013

2013-10-13T15:59:49+00:00[Refren]
Merre pak temper, Lyma ftyren si Xhoker
Po Shkoj N Bank x4
Po Shkoj N Bank, Po Shkoj N Bank
Po Shkoj N Bank x4

Merre pak temper, Lyma ftyren si Xhoker
Po Shkoj N Bank x4
Po Shkoj N Bank, Po Shkoj N Bank
Po Shkoj N Bank x4

[Verse 1 Fatal]

Uh, Qele gepekin, bire kapuqin me 2 bira...qat t'ziun!
Ski ide sa fresh po nina... e di un
Si mi pas shti n'goj njo 10 orbita
Gent Fatali coming back - Robbin The Bank..Si Ata qysh e bojn n filma
I ke pas 3 golla fore tash jena tu tmujt 4-3
Ha-haa!! Kush tjeter perpos Fatal and Sajki
F-F-F-Fatal and Sajki a.k.a Genti me Rronin
Qyre loqken tone tu shendrit si me pas diqka Tomas Edisonin
Jom tu ardh ka Front-Door Nuk Zhytka Ka Tunelli
Ko Me Vjedh Hip Hopin Let Flen Dath Raifaiseni
A-haaa! L-L-L-Like we back..Like qa po pret?
Mere qat temper lyma ftyren si XHOKER!!!
Sajki N Fatal , heke llupen se ska tjeter
Jena ujqt e vjeter..veq dhomt e mrehun
Si Robin Hood Shigjeten...Tjeter??
MasterPiece! Po menoj kryeveper
Qele deren kejt per toke biri paret! Smile per Kameren!!

[Refren]
Merre pak temper, Lyma ftyren si XHOKER!!
Po Shkoj N Bank x4
Po Shkoj N Bank, Po Shkoj N Bank
Po Shkoj N Bank x4

Merre pak temper, Lyma ftyren si XHOKER!!!
Po Shkoj N Bank x4
Po Shkoj N Bank, Po Shkoj N Bank
Po Shkoj N Bank x4

[ Verse 2 Sajki ]

NESE !! Sem ngoni muu Ska me kon mir!
Boni zhurm pak edhe ka me kon fshtir!
Msheli syt une kur tvi..Po vi Po Vi! Qatje ku na dim!
E boj ma tmireenn..Derisa kta thirrenn, Qyrma hijen!!
BOOM!! Mos U Tut e kom ndrru shijen!
Spo mys mo repera qe nuk nihen!
H-H-Hejj mi qelin dyrt edhe nese m'shohin me mask n ftyrrr
Numrojn deri n 2 se skan ftyr derisa t thojn
Permas Shpines T Vrajn Ty - T Hajn Ty - T Fitojn Bashk N Fund T Dajn Ty
Qishtu Kur Ska Kry!! Jepma missionin une ta kry Ahh!!!

Se boll ke mo boll u bo boll tu thon boll...
Qelsin e kom bire muziken shkon kjo per teton

P-P-Pak ma Knej! Gati Pe Thej!
Masi qe him shkrujm me Spray
Frontline Hey,Music Mayne
Tu dal jasht ngo "nuk osht OK!"
Clive Owen ne Inside Man
Kta qe e din thjesht mos t flejn
Kta qe se din ...well..hey
A ka ma mir se mos me dit qa ka mi prit
Veq n fund me ni Sajk N Fatal po vin n bin
Its on Fire tjert na pi nijmm (hajde ma shpejt spo mujm me prit_
E di!!

[Refren]
Merre pak temper, Lyma ftyren si Xhoker!!!
Po Shkoj N Bank x4
Po Shkoj N Bank, Po Shkoj N Bank
Po Shkoj N Bank x4

Merre pak temper, Lyma ftyren si XHOKER!!!
Po Shkoj N Bank x4
Po Shkoj N Bank, Po Shkoj N Bank
Po Shkoj N Bank x4


Më Shumë Këngë Nga Cyclone:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet