Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.U.D.A. - Fakte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fakte".
3. Video është e këngës "Fakte", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


D.U.D.A. - Fakte (Feat. Unittick)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

25/12/2019

2019-12-25T17:00:00+01:00Ca u bo o ca me bo
Kur xhuxhat marin zemer ecin gjon
Shqipe a bon mi lon?
Josbon mi lon
Mju kallxu kosh o baba
Mju qi at non
Tu bo gjithca per fam e ulin veten lan nam
Edhe grupi u nda se lekt si ndan
Po tshoh se je vetem
TBA tash ku ngelen?
Si hysen nmikrofon sun bon presion

19

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë