Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - Krejt Anash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Anash".
3. Video është e këngës "Krejt Anash", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da Ghost - Krejt Anash  (Feat. Blero)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '09"

Këngë e albumit:

"Ma I Charti"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blero

07/10/2008

2008-10-07T21:00:11+00:00Kur une vi nclub
naj, naj, naj...

Verse 1 (Da Ghost):
Qe hiti, pelcet si bomb beati,
Per ata qe nuk e din HALA GJALL OSHT INFINITI ;
08 viti arsyeve me dridh,
So 100% kjo, un e di qe din ma mir ;
Kshtuqe shkunu pak ntmajt,
Bounc-iratu n`tdjatht syn,
Hiqmu gangsterav se asnjoni pun sum kryn ;
Sillen rreth teje si mizat mas HOHOHO.
Tfolin qe secili prej tyne osht ma i smuti ;
Hec nxeje ghostin se tjert shkrum jon,
Hec vete ghostin e aj tkallzon qysh bon ;
Jom i sigurt qi ksi seni kurr nuk ke përjetu,
Ski nevoj me majt mask se une tnjoh hala pa u afru.

Refreni (Blero):
Kur une vi ncluub, kejt anaaah
Kur une vi ncluub, kejt anaash
Kur na vina ncluub, kejt anaash
Kur une vi ncluub, kejt anaash

Verse 2 (Da Ghost):
When the roof is on fire dije qe jom une
Boom boj une, kapakun ja qes ksaj pune ;
Clubi shum em don, clubi shum em don,
se e qarti gjith qashtu qe asnjani kurr sun e bon senin
Ma i qarti nuk po shitna jo bre qfarti,
veq dove qi sjaa din emrin e mu em thirin PAPI ;
Lej krejt anash, harro qka ke ni,
boj gerrdi jom qefli sa her nclub vi babe ;
ngjitu pak ma nalt e bashk kthehem posht, bashk kthehem posht, bashk kthehem posht babe ;
ngjitu pak ma nalt e bashk kthehem posht, bashk kthehem posht, bashk kthehem posht.

Refreni (Blero):
Kur une vi ncluub, kejt anaaah
Kur une vi ncluub, kejt anaash
Kur na vina ncluub, kejt anaash
Kur une vi ncluub, kejt anaash

Verse 3 (Da Ghost):
Hajde tash durt nalt, kur tna shihni neve dine qe neja osht n`maximum,
Shake it, Shake it, Shake it ;
Duurt nalt, e nese sje per bari at`her lsho rrug nisu anashh anash
Duurt nalt, kur tna shihni neve dine qe neja osht n`maximum,
Shake it, Shake it, Shake it ;
Duurt nalt, e nese sje per bari at`her lsho rrug nisu anash anash.

Refreni (Blero):
Kur une vi ncluub, kejt anaaah
Kur une vi ncluub, kejt anaash
Kur na vina ncluub, kejt anaash
Kur une vi ncluub, kejt anaash


Ky tekst u dërgua nga Denisgarydoz
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet